pondělí 29. listopadu 2010

Stromečku sviť!

V sobotu jsem se sešla s Verčou a Anet! Moje kamarádky z tábora. Verča bydlí na Šumavě a tak jsme prošly celé centrum Prahy, zašly na kafe a užívaly si.. Svítilo sluníčko, byla zima, sněhu bylo málo. Dneska? Venku je krásně bílo a já si užívám každou minutu venku...

zleva:  Anet, Verča, já


 

Myslím že to bylo poprvé, co jsem viděla rozsvícení vánočního stromku na Staromáku. Bylo tam děsně lidí a už tam asi nikdy nechci.. :D Byla jsem celá promrzá, ale viděla jsem alespoň zlatého Káju, který stromeček rozsvěcel.. :D
Také se Vám tolik líbí ten sníh všude kolem nebo Vás to štve? 
mějte se! Ann :)

sobota 27. listopadu 2010

Úžasný pátek

Na tento pátek jsem měla připravený a dopředu zapsaný v diáři úžasný program. Po škole jsem jela k Markét domů, daly jsme si čaj a strašně dobrý mrkvový dort. Cestou vlakem, jsme pozorovaly první sníh a na večer jsme vyrazily na (pod)zimní CODE MODE! :) Koupila jsem si čelenku, kterou dám někomu, aby mi jí dal k Vánocům a možná si něco ještě objednám přes internet. Bylo zde spoustu lidí a trochu málo místa, ale dalo se to přežít. :)
Pro ty co se nezúčastnily přidávám pár odkazů na flery, těch co se mi líbili nejvíce.
Brože s Marilyn Monroe a Audrey Hepburn - Fler
Originální tašky - Fler


Krásný náušnice a brože - Fler
 
Krásné čelenky JANE BOND

Byli jste na CODE MODE? Pokud ano, co jste si koupili a jak se Vám tam líbilo..? Pokud ne, taky se Vám tolik líbí ty originální šperky? 
Tak mějte se! ANN :)

pátek 26. listopadu 2010

Žijeme sportem

Během tohoto týdne jsme měli na škole projektové dny. Jen dvě třídy z druhého ročníku. Od středy do pátku bez učení. Nádhera! :D Ve středu jsme byli na horolezecké stěně na Výstavišti a plavat. Poprvé jsem lezla a ještě teď mě vše bolí. Celkem (dost) jsem se bála, ale je to dobrý zážitek.


Čtvrtek jsme byli bruslit, bylo to fajn.. Docela jsem se netěšila, protože jsem nebruslila dost dlouho...
Fotky z BRUSLENÍ:
fotila Markét :)


Také máte na škole podobné akce? Užívejte si víkend a hlavně sportujte.. :D
ANN

úterý 23. listopadu 2010

Večer ve Futurum

Už to bude pár dní, ale musím o této akci napsat. S Markét jsem byla ve Futurum na skupině JOHNY SAID THE NUMBER! Bylo to úžasný, užila jsem ti si to.. Odnesla si paličku od bubeníka a Markét dokonce lístek na koncert.
Dokonalý JOHNY! ♥ :D
Pár večerních fotek :) Viděla jsem Harryho, snad jako všichni :D Už jste ho viděli? Co na to říkáte..? Už se děsně těším na druhý díl.. Dnes jsem se byla podívat na kolekci Lanvin ♥ HM. Je dokonalá.

středa 17. listopadu 2010

Hurá do Ikei!

Když už konečně máme volno tak musí pršet. To je hrozný..Úterní odpoledne jsem si užila v Ikee, kam jsem vyrazila s Markét. Naše kamarádky neměly čas tak jsme hned po škole vyrazily. Daly jsme si kafe, nasávaly vánoční atmosféru, rozplývaly se nad vánočníma ozdůbkama a povídaly si. Už se na ty Vánoce začínám těšit.. :D ANN

Princeznin dort, vypadá dost divně, ale když on je tak dobrý! :D
Pročítání nové ELLE!
 

pondělí 15. listopadu 2010

Apple mánie

Během tohoto víkendu se mi vrátil můj bratr z Londýna. Nakonec mi přivezl úplně něco jiného, než jsem chtěla ale alespoň něco. Bonbóny Jelly Belly mi hrozně chutnají! Pokud je uvidíte někde v českém obchodě tak si je kupte, dost mi připomínají HP :) Jinak dnes jsem byla s Peťou na otevírání nového obchodu iWorld. Bylo tam strašně lidí, ale nakonec jsme si oba odnesli to pro co jsme přišli. Takže se těším na VÁNOCE! Jak vy? Už víte co si budete přát?

 neděle 14. listopadu 2010

Bounce!Bounce!

Stejně jako minulou sobotu jsem si užívala sobotní večer v chapeau rouge. Tentokrát to bylo mnohem lepší, řekla bych, že je to dobrý zážitek. Každému tuto akci doporučuju. Jsem nakonec moc ráda, že mě kamarádka přemluvila a šla jsem s ní. Jinak mám celkem smůlu, vůbec nemůžu mluvit, nechala jsem tam svůj hlas :D..Až na to že nemůžu mluvit tak byl víkend nadmíru povedený a to díky těm se kterými jsem byla..:) 

 Markétina práce :)


sobota 13. listopadu 2010

Večerní procházka po Praze

Celý týden jsem se těšila na pátek a to hlavně kvůli tomu, že u mě spala Markét a Jája. Bylo to fajn ♥. Jája měla trénink a dorazila ke mě až kolem jedenácté. Tak jsme se s Markét vydaly na procházku Prahy. Celkem pršelo, byla zima, ale šly jsme. Potkaly jsem spoustu přátelských cizinců :D a máme skvělé zážitky. Naši dlouhou procházku přes Nerudovku, Malostranské náměstí, Karlův most a Staromák jsme zakončily ve Slovanském domě! Naprostou náhodou jsem si na internetu přečetla, že se zde koná Módní noc, tak jsme se zašly podívat. Byla zde prezentace modelů Jakuba Polanky a sám návrhář osobně tu byl také. Neviděly jsme celý program, ale stihly jsme Bena Cristovaa, což je výhra! :D Promrzlé jsme se po naší procházce sešly s Jájou, podrbaly jsme a koukaly na film. Jeden z dalších povedených večerů.. :) ANN
fotky by Markét