úterý 21. prosince 2010

Vánoční prázdniny začínají!

Během tohoto týdne se toho docela dost stalo.. :) Byl to hezký předvánoční týden. Měla jsem toho celkem dost do školy a moc jsem tu nebyla.. V pátek jsem byla na Vánočním plesu, takže to byl další celkem hezký večer tanečních..a sobotu jsem byla v Zeru, na Bounce!Bounce! Nebylo to špatné, ale když jsem byla minule, tak to bylo rozhodně lepší!
 
Šla jsem se také podívat na Vánoční bazar Ani Geislerové a Táni Vilhelmové! Celkem dobře jsem tam nakoupila, bratr si vybral kalhoty Levis a podpořili jsme dobrou věc! Každopádně příští rok všem doporučuji.. :)

Tak trochu odpočinkové odpoledne, trocha odreagování :)

V neděli jsem byla u Markét, šla jsem poprvé na zumbu a bylo to dost dobré! Pak přijela kamarádka Eliška a daly jsme si dárky. Dostala jsem tolik úžasný věcí :) ! 

Zítra jdu se školou do kina na Občanský průkaz, takže se neučíme.. Skoro prázdniny, ale už mi začínají ty krásné dny nicnedělání! :) :D Co vy, máte už volno? 
ANN :)

pondělí 13. prosince 2010

Vánoční trhy v Regensburgu

V sobotu jsem byla v Německu, konkrétně v Regensburgu. Jela jsem sem s rodinou, hlavně na vánoční trhy a nákupy. Bylo to fajn, na trzích jsem si dala spoustu dobrot, dokonce i nějakou klobásu v housce... :D Byla tu hezká vánoční atmosféra, akorát počasí nic moc..

Tak toto je mé nedělní snažení. Celkem jsem s mamkou upekla asi šest druhů.. Víc už toho asi nebude, ale určitě něco od někoho dostaneme :) 
Vánoční makronky, ty se mi povedly nejvíce :D a jsou strašně dobré :)

Z Německa jsem si přivezla VOGUE! :) další do mé menší sbírky a taky čelenku z HM, pro změnu čelenka.. :D Jinak už mám nakoupené (skoro) všechny dárky! chybí mi jen jeden... Mám radost z těch vánočních nákupů, myslím že dárky udělají radost! Dáváme si i s kamarádkama dárky a v neděli si uděláme nejspíš nějaký vánoční večírek! Máte v plánu něco podobného? :)
Mějte se ANN :)

pátek 10. prosince 2010

Ladovská zima za okny je..

Čas utíká jako voda a já si to začínám uvědomovat. :D V poslední době docela nestíhám, ale snažím se!  Upekla jsem jeden druh cukroví a tento víkend s mamkou máme v plánu péct..
Máte doma něco už upečeno nebo kupujete, dostáváte cukroví? 

 Mám ráda sladké.. :D kdo ne? Lívanečky k snídani.. :)
 

Diář se sovičkou ♥ důvod proč se těším na rok 2011! :D
  
Čelenka za 20 Kč z HM.. Když jdu nakupovat dárky k vánocům, tak si také musím udělat nějakou radost! :D Jinak zítra nejspíš jedu do Německa na vánoční trhy, už se těším! Jaké máte plány na víkend vy?
Pa ANN :)

středa 8. prosince 2010

Odpoledne ve znamení dekadence!

Dnes jsem s Jájou a Markét vyrazila do Rudolfina na Decadence now! Výstava byla celkem zajímavá, skoro každý, kdo tam byl, říkal o tom jak se mu to líbilo. Mě to teda extra neoslovilo, ale jsem ráda, že jsem jí viděla.. Některé obrazy a exponáty byly opravdu děsící, ale něco bylo i vtipné! :D

 

Jinak si musím postěžovat, jak mi vadí ta břečka na chodnících ! :D Zasněžená Praha je moc hezká, ale ty chodníky? Nedá se po nich chodit.. Naštěstí jsem se ještě nikde nenatáhla. :) 
Co říkáte na dekadenci? Máte nakoupené dárky? Já už mám tři! :D Do Vánoc zbývá už jen něco přes 14 dní! 
Mějte se, ANN :)

čtvrtek 2. prosince 2010

V Akropoli a zase v Akropoli!

V úterý večer jsem s Markét vyrazila do Akropole. Šly jsme na naše oblíbené Charlie Straight. Byly jsme na nich už podruhé, ale koncert jsem si opět užila! Frontman skupiny Albert byl ke konci koncertu v nafukovací kouli a koulel se po publiku :D ! Kdyby jste na ně chtěli zajít tak tu budou 9.12. v ROXY! Já samozřejmě doporučuju! :)

naše protekční fotka s Albertem :D díky :)


Ve čtvrtek jsem šla do Akropole zase! A to na Toxique. Má oblíbená skupina, která je originální a má styl! Na koncert jsme vyrazili celá dynamická skupinka. Péťa, já, Matouš, Markét. Byl to pěkný večer, rozdávaly se vánoční dárčky a tak jsme si každý něco odnesli! :) Placky, Péťa gramofonovou desku a já slevu na hodiny Storm.. :)

Shout od Toxique :)


 Zpěvačka TOXIQUE nám přinesla čelenky, které sama vyráběla. Mě se teda moc líbí! :D (ikdyž na těch fotkách nevypadá zrovna nejlíp) :D Musela jsem si jí koupit...Co na ní říkáte vy? :)

Znáte Charlie Straight nebo Toxique? Chodíte rádi na koncerty a nebo české kapely vůbec neposloucháte..!? Mějte se krásně! :) zítra už je pátek! jupí! :D
ANN