neděle 30. ledna 2011

Sorry baby!

 V úterý jsem byla na koncertě české skupiny Airfare v Hard Rock Café. Vzpomínáte si na rádiový hit Sorry baby!? Který zná snad každý.. :) Pokud ne, tak je to jedna z nejlepších písniček a doporučuji si jí pustit..:D Jinak na koncertě byla skvělá atmosféra a celkově to byl vydařený večer :)

 KFC před Hard Rockem :)
 

V pátek jsem byla na představení taneční skupiny OUT OF BOUNDS! Kamarádka v této skupině tancuje a jejich představení v Městské knihovně jsem si nemohla nechat ujít :) ;)

Víkend je pryč a teď máme za sebou i první půl rok školy! HURÁ! :D Ten druhý si hodlám užít stejně nějako tento :D Jaké bude výzo? :D Hodláte nějak oslavit, že je už půlka roku ve škole za vámi? :)
Ann ;)

středa 26. ledna 2011

Here to be not there

 Před týdnem jsem byla na koncertě skupiny LUNO, píšu o tom až teď a stydím se :D Nějak se mi sem nechce moc chodit, ale když už mám nějaké ty fotky, tak to sem dám. Na koncert jsem vyrazila samozřejmě s Markét a byl to jeden z dalších večerů na které budeme dlouho vzpomínat...Jsem ráda, že jsem díky Markét objevila další dobrou skupinu, která se mi líbí :)
V posledních dnech se toho moc nestalo. Jsem závislá na ipodu a mám last.fm :D Ve škole se straašněěě nudím a těším se na pololetní prázdniny.. Co vy? :) Dnes večer vyrážím na Airfare do Hard Rock Café tak se těším! mějte se.. ANN

sobota 15. ledna 2011

Lucky Fish v Chapeau

 Pár fotek z tohoto týdne. Petřín. Učení matiky. Focení místo učení... :D


 Lucky Fish je zajímavá skupina z Německa. S Markét jsme si další z dobrých koncertů v Chapeau rouge nemohly nechat ujít..Lucky Fish mají dobré písničky, ale nejvíce se mi líbí ROUNDABOUT ta je naprosto úžasná! :D Seznámily jsme se s dalšími lidmi a večer protancovaly (jestli se to tak dá nazvat) v první řadě.. A také jsem se tam potkala s jedním klukem z tanečních..:D


Jinak medvědí čepice je z Camaieu :)

Po koncertě mám ještě teď zalehlé uši, také nenávidíte to pískání a bolení uší? ach..už aby to přestalo..Užívejte si víkend :)
ANN

čtvrtek 13. ledna 2011

Ples.ples.ples

 Včerejší večer jsem si tak užila. Byla jsem na plesu jedné pražské školy, kam chodí pár mých kamarádek. V každém ročníku tam znám někoho. Dvě kamarádky maturují a další kamarádka byla imatrikulována. Potkávala jsem tam známé a ti mě seznamovali s dalšími a dalšími lidmi, že jsem nevěděla absolutně kdo je kdo..:D


Káťa, já, Lucka :) moje milé ♥

Fotka se Zuzkou
 

Jinak jsem tancovala, pila, užívala si tu krásnou atmosféru a říkala si, že už se celkem těším na ples mojí školy. Ten bude už za pár dní..A také na svůj ples, kde budu jako maturantka, ale to si ještě dlouho počkám..:D Také máte tolik rádi plesy? Jo a už se moc těším na zítřejší večer a na víkend.. Bude to super..:)
Mějte se hezky! ANN :)