úterý 22. února 2011

Time Won´t Let Me Go

 Pár dní jsem tu nebyla a během té doby se toho stalo celkem dost. Nebudu sem přesně vypisovat co, ale byl to fajn týden. Škola je hrozná (jako vždy) ale snažím se tam chodit a neusnout na lavici. 
Zamilovala jsem se do písničky od The Bravery - Time Won´t Let Me Go
A asi budu mít lístek na Pregue City Festival "do první řady" a to díky Markétce :) díky
Fotky z Airfare, byla jsem na nich s Markét, Peťou a Matoušem!


Dárky od mé nejlepší kamarádky, která žije v Mexiku.. Balzám ChapStick jsem si zamilovala! a když jsem před několika měsíci četla GG tak jsem na něj narazila v knížce!:)
mějte se, ANN!

neděle 13. února 2011

Closer To The Edge

  Pátek se Šimonem, můj kámoš..:)
 Miluju LYŽOVÁNÍ!
Jeden úžasný den jsem byla s Jájou na Klínovci.. Srazila jsem tam jednoho krásného kluka a celkově toho za ten jeden jediný den dost zažila..
 
 
 Čtvrteční večer byl tak trochu extra! s Markét jsme byly v Hard Rock Café na koncertu Sunflower caravan(trochu neznámá skupina) a pak ještě v Music baru, kde se slavily narozeniny rádia Rock Zone.. Večer opravdu stál za to!:D
 Dvě odpoledne prázdnin jsem byla s Very! Moje kamarádka ze základky.. Byly jsme nakupovat a také jsme si daly ty největší dobroty!:D Prstýnky z I am za 30kč :) :D

Splní se mi můj sen! uvidím 30 SECONDS TO MARS! ach! :D jsem do nich totálně zažraná, budou tu v červnu na Prague City Festivalu a nemůžu se dočkat.. Bohužel dnes pro mě nastalo další zklamání ! Lístky pod stage už nejsou! takže SHIT! cítím se špatně.. konec ..
ANN!

středa 9. února 2011

Sunny monday!

 Prázdniny jsou úžasné, nicnedělání a nebo dělání jen toho co vás baví.. Poslouchám ipod, ležím v posteli a mám dobrý pocit z toho, že jsem ještě neotevřela sešit ani učebnici. V pondělí jsem byla s M! v DOXU, výstavy ušly.. Na Kaplického tam už asi nic mít nebude..

Také jsem viděla film EASY A! Celkem sem tam vtipná komedie, z prostředí střední školy.. A mimochodem tam hraje Penn Badgley z Gossip girl, kterému to tam podle mě celkem dost sluší!:D
Mějte se! ANN:)


neděle 6. února 2011

Opožděná..

Už je to celkem dlouho.. týden.. Byla jsem v Lucerně na našem školním plese. Bylo to úžasné a těším se na příští rok. S holkama jsme si to užily, seznámily, pily, tancovaly.. bla bla bla :D
Afterparty byla v "Karlovkách" byli jste tam někdo? Já tam šla poprvé a už tam ani nikdy asi nepůjdu.. Mám raději jiné typy klubů..Po after jsme se ráno s Markét(díky za pár fotek) :) seznámily s kluky z Argentiny.."Pokecaly" jsme naší super angličtinou a když jsme si je přidaly na fb, tak jsme zjistily, že tu jsou se svou hudební skupinou..:)
 Moje boty♥ bohužel trochu špinavé.. :D

Včera jsem byla v Meetfactory na CAKEBREAKU, celkem zajímavá akce. Blešák, kde bylo hrooozně lidí, že mě pomalu ani nebavilo si něco vybírat.. Nakonec jsem si koupila holubičku za 30kč. Takže dobrá koupě :) Tento týden mám jarní prázdniny, hodlám jít na spoustu zajímavých akcí a odpočinout si od školy. Co vy, jak jste si užili víkend?
Jinak moc děkuji za 50 followers :) ♥
mějte se! ANN :)