čtvrtek 28. dubna 2011

Králíček

Moje Velikonoce?
jídlo. jídlo. návštěvy. jídlo. Kromě toho jsem se válela a užívala si volna, které mi fakt bodlo. Víc takových dnů. Jó a dostala jsem čokoládového králíčka. Byl dobrej. :D Fotila jsem všechno možný..

SUNSINE - Lucerna Music Bar - doooost dobrý koncert. V první řadě, kterou jsme si s M. a Peťou poctivě vystáli. Jeden z nejlepších koncertů v poslední době..:)

Víkend už se blíží a přemýšlím nad tím co budu dělat na Čarodějnice..Jaké máte plány vy? 
Ann :)

středa 27. dubna 2011

Zelená StromovkaMyslím, že moje škola se nachází na opravdu pěkném místě. Z okna koukáme do Stromovky a teď když je už konečně teplo jsme šli na piknik!:) Určitě tam teď budeme trávit odpoledně častěji!
Co vy, máte nějaké své oblíbené místečko na "piknikaření"?
Ann

pondělí 18. dubna 2011

Math is my nightmare!

Pár fotek pro lepší náladu. Zítra píšu čtvrtletku z matiky. Omg.. Nejdu kvůli tomu dnes na koncert abych byla dobře vyspalá a dobře mi to myslelo.. Celý víkend jsem tomu dala, a co? Dnes mě vyzkouší a mám za čtyři, ne vůbec to nenaštve!
Byla jsem na Prague Photo Festivalu, super výstava fotek.. 
Nejvíce mě zaujaly tyto fotky kluka! geniální! :)Odpoledne s Very na Ladronce, naše klasika..:) už tam máme vysezený místečka :D

The Killers <3
Jinak kromě učení matiky jsem byla na znovu otevření Rock Café a na Bounce!Bounce! :) A ochutnala jsem nové brusinkové FRISCO, je dobrý! ochutnali jste?

pondělí 11. dubna 2011

Zasmát se..

Včera jsem se koukala chvilku na 168 hodin, nikdy se na ten pořad nekoukám, ale díky němu jsem se fakt zasmála... Stojí to za to..:D Pokud jste to neviděli tak si pusťte toto video ;)

Baron Prášil

 V pátek jsem šla do divadla Hybernia na muzikál Baron Prášil. Předtím jsem se byla s bráchou projít na Petřín, kde jsem skoro každý den.:D Koupila jsem si boty za 50 Kč, na blešáku od nějaké milé slečny. Zrovna má velikost a z hm. Štěstí, ale bohužel z nich hned bolí nohy. Divadlo bylo trochu nudné, ale občas tam byly i vtipné scény, kterým se smějeme ještě teď.

Na fotkách: Markét, Jája, Peťa, Matouš :)
Jinak se mám celkem fajn. Přemýšlím nad doučováním z matematiky, ve čtvrtletí mám za čtyři. Ale mojí dobrou náladičku to moc nepokazí..:D
Ann ;)