úterý 28. června 2011

Prague City Festival 2011

Vzpomínám si na únor-březen, kdy jsem šílela kvůli lístkům na tuto akci, když jsem zjistila, že přijedou 30 seconds to mars. Ta doba utekla a najednou je tu ten DEN! 23.6. 2011 Na který asi už nikdy nezapomenu. 
Proč? 
Šli jsme tam s Lindou, Peťou a Markét na dvanáctou. Se vstupem do prostor festivalu jsme byli tak šťastní! Je to celkem vtipné takto na to vzpomínat. Rychle jsem si šla koupit tričko 30stm (jako pravá fanynka) :D
Rozhodovala jsem se zda jít nebo nejít na Hadouken! místo toho jsem čekala v druhé řadě u hlavní stage asi 10 hodin. :D V životě mě tak nebolely nohy a záda! utrpení. Vedle mě stála padesátiletá žena, kterou jsme nakonec z kotle těsně před 30stm vystrnadili :D Celá akce se mi děsně líbila The Hives mě ohromili, 30stm můj splněný sen..
Určitě jste viděli reklamu na festival

THE HIVES 
Tato skupina mě dost oslovila, jsou jiní a originální. Rytmus jejich písniček dostal naprosto každého a při koncertě to tam opravdu žilo. Všichni skákali a tlačili se. Jedním slovem úžasný!


30 SECONDS TO MARS
Byla jsem v kotli mezi fanatickejma fanynkama, všude okolo byly holky z Polska (které upřímně nenávidim), Rusky, Ukrajinky.. Jared nezpíval moc dobře, ikdyž ho žeru. Toto musím přiznat. Byl nemocný a na jeho hlase to bylo znát. Jinak koncert byla jedna velká show. 
můj největší zážitek - na konci koncertu jsem byla na podiu! 

Nejhezčí západ slunce, výhled z bytu u kamarádky..

Příští rok na ten festival musím jít zase! Milá fajn akce, která byla v Praze potřeba! Byli jste tam? Co vy chystáte se na nějaký letní festival? Já možná na Rock for people, ale zatím nevím!
Už jen dva dny do vysvědčení? hm..super
ANN

sobota 18. června 2011

Ahoj pumo!

Včera jsem psala čtvrtletku z matiky. Naprostá katastrofa, nevím sice ještě známku, ale pocit nemám moc dobrý. Po škole jsem si zpříjemnila den Frappuccinem :) Doporučuji, ještě dnes a zítra máte šanci si dojít na akci Happy Hour!

V Praze je možné opravdu cokoli. S kamarádkou Pinetkou (Anet) jsme potkaly paní s pánem, kteří na nábřeží Vltavy venčili svou PUMU! Zapovídaly jsme se a hladily si to úžasné zvíře. 

Brali by jste vy jako domácího mazlíčka pumu? Je krásná, ale svého králíčka bych nevyměnila :D 
Všem přeji hezký víkend! Ann

pondělí 13. června 2011

Relax víkend

O víkendu jsem jela s Lindou a mojí rodinou na chalupu, nebylo sice moc hezky, ale usínat za deště a poslouchat, jak padají kapky na okno má také něco do sebe.
Oranžová - fotka pro všechny, kteří tuto barvu nenávidí :D
Moje první grilovačka letos. Bylo to tak dobré, samozřejmě jsem se přejedla, jak jinak.. :D
Moje boty po mamince. Našla jsem je zablácené, jak se v nich chodilo na zahradu. Vyprané vypadají o dost lépe, je vidět jak se móda vrací..
Prý vypadám jako děvka s tou namalovanou pusou, je to tak ? :D

Byla jsem v čajovně. Tou jsem byla naprosto fascinovaná, bylo to tam takové zvláštní a přece jenom strašně fajn. Dala jsem si čaj a sladký KUSKUS. Nejedla jsem lepší! 
Hlídala jsem vzdáleného bratránka :)

V pátek jsem byla v koktejl baru! Myslím, že v tom nejlepším v Praze.. Pila jsem tam tak dobrý Sex on the beach, z velkého výběru jsem vsadila na klasiku a vyplatilo se. Mňam!

Miluju víkendy! Co jste dělali vy? :)
Ann